Select your country/region in the menu or by clicking on the world map *
Country Selector Alternate Image
Naujienos

   Naujienos

   16/06/2009

   Baltijos Sistemų Integratorių Forumas, birželis,2009

   Birželio 4 – 5 dienomis, Siguldoje, Latvijoje įvyko 5-asis Baltijos Sistemų Integratorių Forumas. Forume dalyvavo 24 svarbiausi Schneider Electric partneriai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos. Šiais metais forumo aplinka buvo labai dinamiška, interaktyvi ir naujoviška

   Pirmą dieną vyko trys seminarai , kurių metu klientai buvo apmokyti, kaip galima surasti Schneider Electric tinklapyje www.schneider-electric.com atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Tai buvo puiki proga skatinti klientus

    
   naudotis Schneider Electric tinklapiu, ir ateityje greičiausiu būdu surasti reikiamą informaciją. Buvo išrinkta ir apdovanota geriausia komanda.

   Kitos praktinės užduoties metu klientams reikėjo sukurti valdymo konfigūraciją gamykliniams procesams panaudojant Schneider Electric gaminius. Geriausias komandinis pasiūlymas buvo apdovanotas.

   Trečios praktinės užduoties tikslas buvo praktiškai panaudoti Vijeo Citect, Unity Pro, Viseo Designer programinę įrangą, ir su Schneider Electric darbuotojų pagalba atskleisti visas šių programinių įrangų ypatybes.

   Šiais metais forume klientams buvo paruošta daugybę staigmenų. Pirmą kartą buvo sugalvotas naujas apdovanojimas “Geriausio projekto konkursas“, kurio metu mūsų klientai balsavo už geriausią praėjusių metų projektą atliktą kartu su Schneider Electric. Iš trijų Baltijos valstybių varžėsi 7 projektai. Pagrindinis prizas buvo 500 eurų čekis įsigyti Schneider Electric produkcijai ir specialus prizas - gaublys su ypatingu užrašu “Winner of Schneider Electric Best Project Competition 2009“. Nugalėtoju tapo įmonė “Ectaco“ iš Estijos.

   Dar viena šių metų forumo naujovė – buvo diskutuota ne tik apie naujausius produktus, bet daugiausiai dėmesio buvo skirta integruotiems sprendimams ir kas yra ypač svarbu sistemų integratoriams. Visų klientų atsiliepimai buvo labai teigiami, kas skatina Schneider Electric rengti panašius forumus ateityje, ir be abejo siekti kuo didesnio klientų pasitenkinimo.