Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

  • Default Alternative Text

   Susipažinkite su „EcoStruxure™“ energijos valdymo platforma

   Daiktų interneto sprendimai tikrai gali patobulinti kiekvieną jūsų elektros energijos paskirstymo sistemos aspektą. Išlaikykite visišką kontrolę naudodamiesi tikralaikiais duomenimis ir išmaniąja analize, kad galėtumėte prognozuoti techninę priežiūrą.

  • Default Alternative Text

   Gelbstintis PATIKIMUMAS

   Pastatydinti ypač modernią, tvarią vaikų ligoninę – drąsi idėja. „Nemours“ vaikų ligoninėje užtikrinama, kad avariniai generatoriai atkurtų gyvybiškai reikalingą energijos tiekimą per 10 sekundžių ar net trumpesnį laiką, tad medikai gali naudotis švaria, nepertraukiamai tiekiama energija – tokį PATIKIMUMĄ laiduoja „Schneider“ „EcoStruxure™ Power“.

   Žiūrėti dabar
  • Default Alternative Text

   Iš naujo apibrėžiame ateitį

   Atvira integracija, realiojo laiko operacijos ir analizė, dar aukštesnio lygio kibernetinė sauga – „EcoStruxure Power“ siekia maksimaliai išnaudoti naujas galimybes, atveriamas išmaniųjų prietaisų ir skaitmeninimo technologijų, užtikrindama dar geresnį saugumą, patikimumą, veiksmingumą, veiklos tvarumą ir sujungiamumą.

   Žiūrėti vaizdo įrašą Peržiūrėti el. knygą

   EcoStruxure™ Power

   „EcoStruxure“ energijos platforma – tai saugios, itin lengvai prieinamos ir energiją efektyviai naudojančios elektros paskirstymo sistemos, skirtos žemos ir vidutinės įtampos architektūroms. Mūsų daiktų internetu pagrįsti energijos valdymo sprendimai padidina junglumą, režimo realiuoju laiku patikimumą ir taiko išmaniąją analizę, taigi, palengvina rūpesčių naštą ir gerokai padidina finansinę naudą įvairioms – tiek dydžiu, tiek branda – įmonėms.
   Numatytasis alternatyvus tekstas

   Energija – skaitmeninei ateičiai... jau šiandien

   Jei projektuojate, statote, eksploatuojate ar prižiūrite pastatus arba svarbius infrastruktūros objektus, mūsų nemokamame el. vadove skaitykite apie keturis būdus, skirtus šiuolaikiškam, naujam energijos paskirstymo modeliui valdyti. Sužinoti daugiau

   Faktai apie „EcoStruxure“ energijos platformą

   • Iki 15 % mažesnės techninės priežiūros sąnaudos
   • Iki 10 % mažesnės išlaidos energijai
   • Iki 15 % mažesni projektų įgyvendinimo kaštai
   Numatytasis alternatyvus tekstas
   • Jūsų elektros sistema turi ką pasakyti Suteikite jai žodį per „EcoStruxure“ energijos platformą. Stebėkite energijos paskirstymą, numatykite poreikius, įvardykite susirūpinimą keliančius aspektus ir kontroliuokite turtą nuotoliniu būdu, naudodami išmaniųjų skydų sprendimą. Sužinoti daugiau apie išmaniuosius skydus
   • Numatytasis alternatyvus tekstas
    Realizuokite didžiules jūsų verslo plėtros galimybes „EcoXpert“ yra apdovanojimą už aukštą kompetencijos lygį pelniusi partnerystės programa, jos dalyviams – kaip patikimiems partneriams, realiai pritaikiusiems mūsų „EcoStruxure™“ architektūrą ir platformą – teikianti galimybes plėtoti verslą. Sužinoti daugiau apie mūsų „EcoXpert“ partnerystės programą
   • Numatytasis alternatyvus tekstas
    Elektros energija ir elektros perdavimo tinklų sistemos Maksimaliai padidinkite elektros tinklo sistemų veiksnumo laiką ir efektyvumą įdiegę naujoviškus energijos valdymo sprendimus. Sužinoti daugiau
   • Numatytasis alternatyvus tekstas
    Elektros energijos valdymas Įdiegę energijos stebėjimo ir kontrolės sistemas, pagerinkite prieinamumą ir patikimumą, tuo pat metu mažindami eksploatacines sąnaudas ir taupydami kitas lėšas. Sužinoti daugiau

   „EcoStruxure“ – jūsų verslui

   Optimizuokite savo energijos suvartojimą, išsaugokite sveiką ir produktyvią aplinką, atnaujinkite pasenusius įrenginius ir prisijunkite prie savo integruotų sprendimų bet kada ir bet kur.
   Sužinoti daugiau

   Mūsų užsakovų istorijos – „EcoStruxure“ energijos platforma

   • „Nemours“ vaikų ligoninė

    Sužinokite, kaip „Schneider Electric“ pasirūpino, kad „Nemours“ vaikų ligoninė turėtų grynos, nepertraukiamai tiekiamos elektros energijos šaltinį.

   • Ženevos oro uostas

    Modernizuotas oro uosto elektros energijos paskirstymas –pradedant stovėjimo aikštelėmis ir baigiant išvykimo salėmis. Jokių vėlavimų.

   • „Maison Manival“

    Prancūzijos amatininkų kepykla – tikras įrodymas, kad „Schneider“ prijungiamosios technologijos gali būti gera paspirtis tradicinėms įmonėms.

   • Melburno kriketo stadionas

    100 000 vietų stadiono eksploatavimo sąnaudos yra sekamos, o sutaupytos lėšos stebimos realiu laiku.

   • Inovacijų lyderių forumų pasaulinis turas

    Mūsų inovacijų lyderių forumai laukia jūsų – sužinokite, kaip sėkmingai veikti sparčiai kintančiame pasaulyje. Prisijunkite prie mūsų ir atvykite į kitą inovacijų lyderių forumą Paryžiuje, balandžio 5 ir 6 d. Mūsų šūkis: „Energija – skaitmeninei ekonomikai“.

    Prisijunkite prie skaitmeninės revoliucijos!
    Default Alternative Text