Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

  • Default Alternative Text

   „EcoStruxure“ platformos samprata

   Programų su IoT pagrindas. Pakeiskite savo verslą su mūsų pagrindine technologine platforma.

   Žiūrėti vaizdo įrašą
  • Default Alternative Text

   Naujas IoT inovacijų tyrimas

   Nauji MIT ir Honkongo Mokslo ir technologijų universiteto tyrimai leidžia pažvelgti į ateitį su susietais prietaisais, energiją tausojančiais pastatais ir išmaniaisiais miestais.

  • Default Alternative Text

   Investuojame į IoT švietimą

   Mes bendradarbiaujame su „ESCP Europe“ kurdami IoT komitetą, kad ateities lyderiai suprastų, kaip keičiasi verslo aplinka daiktų interneto amžiuje.

   Žiūrėti dabar

   EcoStruxure™ Platform

   Skaitmeninė struktūra, sujungianti geriausius savo klasėje OT sprendimus ir naujausias IT technologijas, atskleidžianti neišnaudotą jūsų operacijų vertę bei daiktų interneto tikrąsias galimybes.
   • Naujovės su partneriais: skaitmeninės transformacijos ir jų pritaikymas

    „Schneider Elektric“ su tokiais skaitmeninio aljanso partneriais kaip „Microsoft“, „Accenture“, startuolių įmonėmis ir klientais kartu pristato novatorišką ekosistemą, leidžiančią pritaikyti IoT architektūrą „EcoStruxure“ pagal kiekvieno kliento skaitmeninės aplinkos poreikius. „Deloitte“ atvejo tyrime „The Edge“ pristatomi novatoriški skaitmeniniai sprendimai energijos našumui didinti

   • IoT ekosistemos pritaikymas

    Mūsų atvirais standartais pagrįsta sistema buvo sustiprinta bendradarbiaujant su tokiomis pramoninių standartų institucijomis kaip Pramoninis interneto konsorciumas, IEEE ir Atviro jungiamumo konsorciumas bei technologijų lyderiais, tokiais kaip „Microsoft“, PTC, ARM, „Dell“, „Cisco“, „Intel“, „Hewlett-Packard Enterprise“, SIGFOX, „Salesforce“, „Kinvey“ ir IBM.

   • Pramoninio daiktų interneto (IIoT) vertė

    „Hardwired“ apsilankęs Cyril Perducat pokalbyje pristatė pramoninių daiktų interneto, dirbtinio intelekto ir „EcoStruxure“ vertę mūsų klientams.

   • „EcoStruxure“ platformos samprata

    Programų su IoT pagrindas. Pakeiskite savo verslą su mūsų pagrindine technologine platforma.

    Sužinoti apie „EcoStruxure“

    Viena IoT sistema, leidžianti jums konkuruoti nūdienos skaitmeniniame pasaulyje. „EcoStruxure“ keičia darbo tendencijas. Atraskite daiktų interneto vertę siekiant saugos, patikimumo, efektyvumo, tvarumo ir junglumo jūsų įmonėje jau šiandien.
    Parsisiųsti dabar

    „EcoStruxure™“ sėkmės istorijos