Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

  • Default Alternative Text

   Mes atveriame kelią INOVACIJOMS

   Ir tai vykdome visais lygiais – su „EcoStruxure™“. Atraskite, kaip bendrovė „Schneider Electric“ drąsias idėjas paverčia tikrove su INOVACIJŲ portfeliu, apimančiu daiktų interneto sprendimus, sujungtus produktus, periferinių įrenginių valdymą ir programas, analizės priemones bei paslaugas.

   Žiūrėti dabar
  • Default Alternative Text

   2020: siekis DIRBTI BE ATLIEKŲ

   DIRBTI BE ATLIEKŲ gamyklose iki 2020-ųjų yra ambicingas siekis. Su „Schneider EcoStruxure™“ korporacija „Whirlpool“ išnaudoja duomenis ir specialistų palaikymą skatindama savo tvarios veiklos strategijos įgyvendinimą.

   Žiūrėti vaizdo įrašą
  • Default Alternative Text

   Inovacijų lyderių forumų pasaulinis turas

   Siekiant išlikti konkurencingiems skaitmeninėje ekonomikoje, reikia drąsių idėjų ir naujovių. „Schneider Electric“ inovacijų lyderių forumai kaip tik ir skirti jums, kad pasirengtumėte būti pirmeiviai šioje eroje.

   Sužinoti daugiau

   EcoStruxure™: IoT-enabled architecture and platform

   „EcoStruxure“ yra „Schneider Electric“ IoT grindžiama, savaime diegiama, atvira, funkciškai suderinama architektūra ir platforma, apimanti namų valdas, pastatus, duomenų centrus, infrastruktūros ir pramonės objektus.

   „EcoStruxure“ suteikia galimybes diegti inovacijas visais lygiais, pradedant sujungtais produktais ir baigiant periferinių įrenginių valdymu, taip pat programomis, analizės priemonėmis bei paslaugomis, 6 ekspertizės srityse (energijos, IT, pastatų, mechanizmų, gamyklų ir elektros tinklo), taip padidindama vertę mūsų klientams saugos, patikimumo, eksploatacinio efektyvumo, tvarumo ir junglumo atžvilgiais.

   Mūsų rinktinių užsakovų istorijos

   • „ArcelorMittal“

    „ArcelorMittal“ pagerina plieno kokybę ir kartu pasirūpina, kad nė valandėlei nesustojanti gamyba mažiau kenktų aplinkai – naudoja „Schneider“ „EcoStruxure™“ gamyklų platformą.

   • „Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates“

    Didžiausias ne JAV teritorijoje esantis „Hilton Garden Inn“ viešbutis dabar yra vienas efektyviausių ir tvariausių „Hilton“ viešbučių.

   • P. Australijos elektros tinklai

    Užtikrinti sklandų elektros tiekimą į 1,5 milijono namų ūkių net šėlstant nuožmiausioms audroms – drąsus užmojis.

   • „Telefónica“

    Su „Schneider“ „EcoStruxure™ IT“ sistema „Telefónica“ Alcalá duomenų centre apdorojama naudojant net 14 kW vienai spintai ir tuo pat metu užtikrinamos patikimos paslaugos.

   Žiūrėti | „IoT: energija – skaitmeninei ekonomikai“ serija

   IoT perbraižo visą įmonių ir vartotojų sąveikavimo modelį. Matome neregėtas galimybes naudotis naujoviškomis technologijomis, augančius klientų lūkesčius ir duomenų kalnus. To neišvengia nė vienas sektorius. Šioje išskirtinėje CNBC laidų serijoje, kurią remia „Schneider Electric“, yra tiriamos tendencijos ir technologijos, atveriančios kelią perėjimui į skaitmeninę ekonomiką.
   • Inovacijų lyderių forumų pasaulinis turas

    Mūsų inovacijų lyderių forumai laukia jūsų – sužinokite, kaip sėkmingai veikti sparčiai kintančiame pasaulyje. Prisijunkite prie mūsų ir atvykite į kitą inovacijų lyderių forumą Paryžiuje, balandžio 5 ir 6 d. Mūsų šūkis: „Energija – skaitmeninei ekonomikai“.

    Prisijunkite prie skaitmeninės revoliucijos!
    Default Alternative Text

   Faktai apie „EcoStruxure“

   • 21 000 sistemų rangovų ir partnerių vienoje ekosistemoje
   • 1,5 milijono valdomų turto vienetų
   • Per 40 komercinių skaitmeninių tarnybų
   Numatytasis alternatyvus tekstas

   Atraskite „EcoStruxure™“

   Viena, atvira IoT sistema – „EcoStruxure™“, leidžianti jums konkuruoti nūdienos skaitmeniniame pasaulyje, keičia situaciją iš esmės. Atraskite, kodėl taip verta išnaudoti daiktų internetą siekiant saugos, patikimumo, efektyvumo, tvarumo ir junglumo jūsų įmonėje. Parsisiųsti dabar
   Numatytasis alternatyvus tekstas