Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

  • Default Alternative Text

   2050-ieji: ATEITIS nedidinant išmetamo anglies dioksido kiekio

   Priartinti tokią ATEITĮ, kurioje nedidės išmetamo anglies dioksido kiekis – drąsus užmojis. Juolab, kad norint tiekti milijonams žmonių švarią energiją, reikia atnaujinti senėjantį nacionalinį tinklą. „Enel“ užsitikrina sėkmę naudodama „Schneider“ „EcoStruxure™ Grid“.

   Žiūrėti dabar
  • Default Alternative Text

   PATIKIMAS šėlstant audrai

   Užtikrinti sklandų elektros tiekimą į 1,5 milijono namų ūkių net šėlstant nuožmiausioms audroms – drąsus siekis. „SA Power Networks“ neapsieina be „Schneider“ „EcoStruxure™ Grid“ sistemos, kad galėtų PATIKIMAI stebėti ir valdyti milžinišką tinklą, nes tada žmonės Pietų Australijoje išlieka saugūs ir esant ekstremalioms oro sąlygoms.

   Žiūrėti vaizdo įrašą

   EcoStruxure™ Grid

   Pradedant sklandžia vietine gamyba ir tinklo periferinių įrenginių integracija ir baigiant atotrūkio tarp paklausos ir pasiūlos mažinimu, „EcoStruxure™“ elektros tinklo platforma padidina jūsų elektros tinklo efektyvumą tiek, kad jis būtų tvariai eksploatuojamas.
   Numatytasis alternatyvus tekstas

   Žalia šviesa skaitmeniniam elektros tinklui

   Elektros tinklo modernizavimas ir skaitmeninimas – tai augimo galimybė buitinių paslaugų įmonėms. Tai padidina patikimumą, suteikia tvarumo, pagerina efektyvumą, saugumą ir eksploatacines savybes. Skaityti tinklaraščio įrašą

   Energetikos faktai ir tendencijos

   • 75 milijardai su IoT sujungtų įtaisų iki 2025 m.
   • 58 % didesnis pasaulinis energijos poreikis iki 2040 m.
   • 72 % mažesnė saulės energijos kaina, palyginti su 2009 m.
   Numatytasis alternatyvus tekstas
   • Naujas energijos pasaulis Naujajame energijos pasaulyje, kurį valdo anglies dioksido išmetimo mažinimo, decentralizavimo ir skaitmeninimo principai, buitinių paslaugų įmonės tiesiog privalo diegti naujoves ir vystytis.
   • Energetikos ateitis – čia pat Skaitmeninimo, decentralizavimo ir anglies dioksido išmetimo mažinimo strategijos keičia elektros gaminimo, transportavimo, paskirstymo ir vartojimo pobūdį. Išsamiau apie tai – mūsų strateginio vystymo direktoriaus Emmanuelio Lagarrigueʼo Bloombergo interviu; „Energetikos ateities“ lyderių forumas.
   • Išmanieji tinklai dar neišnaudojo savo galimybių
    „EcoStruxure“ elektros energijos įmonėms Tam, kad buitinių paslaugų įmonės plėstųsi ne vien tik parduodamos energiją, jos privalo vystytis plėtodamos išmanius tinklus, naujus verslo modelius ir teikdamos naujas paslaugas klientams. Atrasti dabar
   • Šiluminė energija, elektros linijos ir nuostabus saulėlydis
    Skaitmeninė pastotė Mūsų naujas sprendimas jungia sąveikumą, kibernetinį saugumą ir junglumą, išnaudojant IoT, kad būtų lengviau veikti ir įmonės lygiu iš konkrečios vietos rinkti tikralaikę informaciją, apdorojant ją turto valdymo tikslams. Sužinoti išsamiau

   Susipažinkite su „EcoStruxure™“ elektros tinklų platformos užsakovų istorijomis

   • Inovacijų lyderių forumų pasaulinis turas

    Mūsų inovacijų lyderių forumai laukia jūsų – sužinokite, kaip sėkmingai veikti sparčiai kintančiame pasaulyje. Prisijunkite prie mūsų ir atvykite į kitą inovacijų lyderių forumą Paryžiuje, balandžio 5 ir 6 d. Mūsų šūkis: „Energija – skaitmeninei ekonomikai“.

    Prisijunkite prie skaitmeninės revoliucijos!
    Default Alternative Text