Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

  • Default Alternative Text

   Patikimi duomenys gyvenimui SKAITMENINĖJE erdvėje

   Teikti patikimas debesų technologijų paslaugas iš vieno didžiausio tankio duomenų centrų pasaulyje – drąsus užmojis. Su „Schneider“ „EcoStruxure™ IT“ sistema „Telefónica“ Alcalá duomenų centras užtikrina patikimą paslaugų teikimą, išlaikydamas vis spartėjantį gyvenimo SKAITMENINĖJE erdvėje tempą – duomenys apdorojami naudojant net 14 kW vienai spintai.

   Žiūrėti dabar
  • Default Alternative Text

   PRISIJUNGĘ – ar lietus, ar saulė

   Užtikrinti, kad 4 000 mokinių liktų PRISIJUNGĘ ir naudotųsi pasaulinės klasės ugdymo priemonėmis neatsižvelgiant į oro sąlygas – drąsus užmojis. Su „Schneider“ „EcoStruxure™ IT“ Beinbridžo salos mokyklų apygardoje yra palaikomas patikimas jungiamumas, taigi, mokymosi netrikdo jokios oro sąlygos – nei lietus, nei saulė.

   Žiūrėti vaizdo įrašą
  • Default Alternative Text

   Su duomenų centrų modernizavimu susijusių rizikos veiksnių suderinimas

   Modernizuoti duomenų centrą nėra lengva. Tam, kad modernizavimas pavyktų, reikia tiksliai suderinti debesų aplinką, kolokaciją ir patalpose esančius išteklius, o jūsų pasirinkti sprendimai gali turėti labai didelės įtakos verslo rodikliams.

   Gauti ataskaitą
  • Default Alternative Text

   Jūsų kita neįtikėtina idėja

   Tik įsivaizduokite: jus aplanko puiki idėja, kuri paskui netikėtai prigyja visame pasaulyje.
   Ar jūsų duomenų centras parengtas jūsų kitai neįtikėtinai idėjai?

   Žiūrėti vaizdo įrašą

   EcoStruxure™ IT

   Ryšiais perpintame pasaulyje dabar svarbiau nei bet kada apsaugoti kritinę informaciją ir duomenis. Pasirūpinkite, kad jūsų duomenų centro fizinė infrastruktūra galėtų būti greitai pritaikoma tiek prie daiktų interneto nulemtų ateities reikalavimų, tiek prie plėtros – debesų aplinkoje ir periferiniuose įrenginiuose – poreikių, o prieinamumas arba eksploatacinis efektyvumas nė kiek nepablogėtų.
   Numatytasis alternatyvus tekstas

   Atraskite duomenų centrui skirtą „EcoStruxure“

   Sužinokite, kaip, paverčiant sujungtų įtaisų duomenis sprendimų priėmimą grindžiančia informacija, jūsų duomenų centras gali būti atsparesnis, efektyvesnis ir galingesnis. Dalyvaukite internetiniame seminare

   Faktai apie duomenų centrus su „EcoStruxure“

   • 30 % geriau išnaudojama infrastruktūra
   • 30 % mažiau netikro pavojaus signalų
   • 60% sparčiau diegiama
   Numatytasis alternatyvus tekstas
   • Duomenų centrai ir tinklų sistemos

    Mes pirmaujame diegdami fizinės infrastruktūros sprendimus, skirtus visam duomenų centrui ir jo eksploatavimo laikotarpiui

    Sužinoti daugiau
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
   • Numatytasis alternatyvus tekstas
    Debesų aplinkos ir paslaugų teikėjai Didėjant skaitmeninimo mastui ir plitimo greičiui, mūsų sprendiniai padeda debesų aplinkos, vielinio telefono ryšio ir kolokacijos teikėjams ramiai pasitikti ateitį. Sužinoti daugiau
   • Banko tarnautojas banko skyriuje
    Bankininkystė ir finansai Mes padedame bankų ir finansų sektoriaus klientams užtikrinti tvarų augimą, valdyti veiklos riziką ir sėkmingai užbaigti skaitmeninę transformaciją. Sužinoti daugiau

   Mūsų užsakovų istorijos – „EcoStruxure™ IT“

   • „Animal Logic“

    Atskleiskite užkulisius – kaip mūsų greitai diegiamas modulinis duomenų centras tarnauja animacijos ir vaizdo efektų studijai, prisidėjusiai prie tokių filmų kaip LEGO, „Matrica“ ir „Didysis Getsbis“.

   • Beinbridžo salos mokyklų apygarda

    „EcoStruxure™ IT“ užtikrina nepertraukiamą mokymąsi puikioje aplinkoje. Mokykloje vyksta pamokos, o visas tinklas matomas realiu laiku.

   • „Telefónica“

    Su „EcoStruxure™ IT“ sistema „Telefónica“ Alcalá duomenų centre apdorojama naudojant net 14 kW vienai spintai ir tuo pat metu užtikrinamos patikimos paslaugos. Sužinokite, kaip „Telefónica“ padidino talpą ir pagerino veiklos ekonomiškumą.

   • „Internap“

    Kolokacijos paslaugų teikėjas „Internap“ diktuoja tempą: derina mūsų modulinius ir išplečiamuosius gaminius, skirtus periferinei kompiuterijai patikimai plėtoti, su specialiu duomenų centro infrastruktūros sprendimu.

   • Inovacijų lyderių forumų pasaulinis turas

    Mūsų inovacijų lyderių forumai laukia jūsų – sužinokite, kaip sėkmingai veikti sparčiai kintančiame pasaulyje. Prisijunkite prie mūsų ir atvykite į kitą inovacijų lyderių forumą Paryžiuje, balandžio 5 ir 6 d. Mūsų šūkis: „Energija – skaitmeninei ekonomikai“.

    Prisijunkite prie skaitmeninės revoliucijos!
    Default Alternative Text