Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

  • Default Alternative Text

   Suteikite savo namams naują stilių!

   Mėgaukitės kokybiškesniu namų atnaujinimu ir stulbinančiu rezultatu, kurį galima gauti, panaudojus saugesnius, išmanesnius ir stilingesnius sprendimus namams.

  • Default Alternative Text

   Saugesni Jūsų namai

   Sukurkite saugius savo namus, panaudodami išbandytus apsaugos nuo elektros keliamų pavojų Schneider Electric sprendimus.

   Atrasti daugiau
  • Default Alternative Text

   Jūsų namai - jūsų stilius

   Išreikškite savo individualumą interjero dizaine, panaudodami didžiulę stilingų, pritaikomų pagal įvairius poreikius jungiklių ir lizdų įvairovę.

   Atrasti daugiau
  • Default Alternative Text

   Jūsų namai, originalus patogumas

   Suteikite savo namams daugiau jaukumo, papildydami juos išmaniausiais jungikliais, lizdais ir šildymo reguliavimo įranga

   Rasti daugiau

   Atnaujinkite savo namus

   Namai - tai ne vien estetika. Svarbu ir tai, kaip jaučiatės juose. Įmonė „Schneider Electric“ kuria šiuolaikiškus sprendimus, kurie gali papildyti jūsų namų įvaizdį, tiek ir jūsų gyvenimo stilių, padėti sumažinti išlaidas už energijos sąnaudas ir apsaugoti jūsų šeimą bei prisiminimus.

   Namų remonto ekspertas

   Kadangi turime ilgesnę kaip 50 metų patirtį sprendinių namams kūrimo srityje, galime pagerinti jūsų gyvenamąją erdvę, papildydami ją patikimomis, efektyviomis ir patogiomis technologijomis, pradedant nuo apšvietimo jungiklių iki elektros paskirstymo skydų.
   • Mūsų technologijas galima rasti visose srityse

    Atraskite, kaip mūsų sprendimai užtikrina, kad gyvenimas būtų aktyvus visur, kiekvienam ir bet kada.

    Numatytasis alternatyvus tekstas

    Originalūs namų sprendiniai

    Mūsų gaminiai ir sprendiniai apsaugo jūsų šeimą ir namus nuo elektros smūgio bei gaisro rizikos ir saugo jūsų elektroninę įrangą nuo elektros energijos šuolių. Mes galime papildyti jūsų interjero dizainą stilingais jungikliais ir palengvinti jūsų gyvenimą, patobulindami jūsų prietaisus papildomomis praktinėmis funkcijomis.

    Sužinokite...

    Raskite straipsnius, skirtus namų savininkams, ir gaukite paskutines naujienas apie namų tendencijas, technologijas ir geriausią patirtį. Prisijunkite jau šiandien!