Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

  • Default Alternative Text

   Mes atveriame kelią INOVACIJOMS

   Ir tai vykdome visais lygiais – su „EcoStruxure™“. Atraskite, kaip bendrovė „Schneider Electric“ drąsias idėjas paverčia tikrove su INOVACIJŲ portfeliu, apimančiu daiktų interneto sprendimus, sujungtus produktus, periferinių įrenginių valdymą ir programas, analizės priemones bei paslaugas.

   Sužinoti apie „EcoStruxure“
  • Default Alternative Text

   SKAITMENINĖ filmų magija

   Sukurti apdovanojimus pelnančius vaizdo efektus ne Holivude – drąsi idėja. Trumpiau nei per penkis mėnesius „Schneider“ įrengė parengtųjų duomenų centrą „Animal Logic“ studijai, dabar tobulinančiai SKAITMENINĘ filmų magiją su „Schneider“ „EcoStruxure™ IT“.

   Sužinoti apie „EcoStruxure“ Žiūrėti dabar
  • Default Alternative Text

   PRISIJUNGĘ – ar lietus, ar saulė

   Užtikrinti, kad 4 000 mokinių liktų PRISIJUNGĘ ir naudotųsi pasaulinės klasės ugdymo priemonėmis neatsižvelgiant į oro sąlygas – drąsus užmojis. Su „Schneider“ „EcoStruxure™ IT“ Beinbridžo salos mokyklų apygardoje yra palaikomas patikimas jungiamumas, taigi, mokymosi netrikdo jokios oro sąlygos – nei lietus, nei saulė.

   Žiūrėti dabar
  • Default Alternative Text

   Gelbstintis PATIKIMUMAS

   Pastatydinti ypač modernią, tvarią vaikų ligoninę – drąsi idėja. „Nemours“ vaikų ligoninėje užtikrinama, kad avariniai generatoriai atkurtų gyvybiškai reikalingą energijos tiekimą per 10 sekundžių ar net trumpesnį laiką, tad medikai gali naudotis švaria, nepertraukiamai tiekiama energija – tokį PATIKIMUMĄ laiduoja „Schneider“ „EcoStruxure™ Power“.

   Žiūrėti dabar Sužinoti apie „EcoStruxure“
  • Default Alternative Text

   Informacija apie produktus

   Produktų kataloge ir atsisiuntimo centre rasite visą reikalingą informaciją apie mūsų produktus (produktų, katalogų paieška ir programinės įrangos atsisiuntimas).

   Katalogas Atsisiuntimo centras
  • Default Alternative Text

   Namams

   Namuose svarbu ne tik estetika, bet ir kaip Jūs jaučiatės. Schneider Electric vysto inovatyvius sprendimus, kurie pagerina Jūsų namų stilių ir gyvenimo kokybę.

   Jūsų namai
  • Default Alternative Text

   Informacijos paieška

   Ieškote informacijos apie produktus, norite parsisiųsti katalogą? Išbandykite paiešką.

   Paieška