• Default Alternative Text

  Mes atveriame kelią INOVACIJOMS

  Ir tai vykdome visais lygiais – su „EcoStruxure™“. Atraskite, kaip bendrovė „Schneider Electric“ drąsias idėjas paverčia tikrove su INOVACIJŲ portfeliu, apimančiu daiktų interneto sprendimus, sujungtus produktus, periferinių įrenginių valdymą ir programas, analizės priemones bei paslaugas.

  Sužinoti apie „EcoStruxure“
 • Default Alternative Text

  SKAITMENINĖ filmų magija

  Sukurti apdovanojimus pelnančius vaizdo efektus ne Holivude – drąsi idėja. Trumpiau nei per penkis mėnesius „Schneider“ įrengė parengtųjų duomenų centrą „Animal Logic“ studijai, dabar tobulinančiai SKAITMENINĘ filmų magiją su „Schneider“ „EcoStruxure™ IT“.

  Sužinoti apie „EcoStruxure“ Žiūrėti dabar
 • Default Alternative Text

  Gelbstintis PATIKIMUMAS

  Pastatydinti ypač modernią, tvarią vaikų ligoninę – drąsi idėja. „Nemours“ vaikų ligoninėje užtikrinama, kad avariniai generatoriai atkurtų gyvybiškai reikalingą energijos tiekimą per 10 sekundžių ar net trumpesnį laiką, tad medikai gali naudotis švaria, nepertraukiamai tiekiama energija – tokį PATIKIMUMĄ laiduoja „Schneider“ „EcoStruxure™ Power“.

  Žiūrėti dabar Sužinoti apie „EcoStruxure“
 • Default Alternative Text

  Informacija apie produktus

  Produktų kataloge ir atsisiuntimo centre rasite visą reikalingą informaciją apie mūsų produktus (produktų, katalogų paieška ir programinės įrangos atsisiuntimas).

  Katalogas Atsisiuntimo centras
 • Default Alternative Text

  Namams

  Namuose svarbu ne tik estetika, bet ir kaip Jūs jaučiatės. Schneider Electric vysto inovatyvius sprendimus, kurie pagerina Jūsų namų stilių ir gyvenimo kokybę.

  Jūsų namai
 • Default Alternative Text

  Informacijos paieška

  Ieškote informacijos apie produktus, norite parsisiųsti katalogą? Išbandykite paiešką.

  Paieška