Sveikiname jus „Schneider Electric“ interneto svetainėje

Sveikiname jus mūsų interneto svetainėje.

Galite pasirinkti kitą šalį ir peržiūrėti esamus produktus arba ieškoti informacijos apie bendrovę mūsų tarptautinėje svetainėje.

Pasirinkite kitą šalį arba regioną

 • Default Alternative Text

  Nauji VEIKSMINGUMO horizontai pieno pramonėje

  Paversti vietinį pieno produktų kooperatyvą pasauliniu pramonės milžinu – drąsi idėja. „Fonterra“ tarė naują žodį Naujosios Zelandijos pieno pramonėje ir tapo viena iš efektyviausiai veikiančių pieno perdirbimo bendrovių pasaulyje, optimizuodama VEIKSMINGUMĄ su „Schneider“ „EcoStruxure™ Plant“.

  Žiūrėti dabar Sužinoti apie „EcoStruxure“
 • Default Alternative Text

  Patikimi duomenys gyvenimui SKAITMENINĖJE erdvėje

  Teikti patikimas debesų technologijų paslaugas iš vieno didžiausio tankio duomenų centrų pasaulyje – drąsus užmojis. Su „Schneider“ „EcoStruxure™ IT“ sistema „Telefónica“ Alcalá duomenų centras užtikrina patikimą paslaugų teikimą, išlaikydamas vis spartėjantį gyvenimo SKAITMENINĖJE erdvėje tempą – duomenys apdorojami naudojant net 14 kW vienai spintai.

  Žiūrėti dabar Sužinoti apie „EcoStruxure“
 • Default Alternative Text

  Informacija apie produktus

  Produktų kataloge ir atsisiuntimo centre rasite visą reikalingą informaciją apie mūsų produktus (produktų, katalogų paieška ir programinės įrangos atsisiuntimas).

  Katalogas Atsisiuntimo centras
 • Default Alternative Text

  Namams

  Namuose svarbu ne tik estetika, bet ir kaip Jūs jaučiatės. Schneider Electric vysto inovatyvius sprendimus, kurie pagerina Jūsų namų stilių ir gyvenimo kokybę.

  Jūsų namai
 • Default Alternative Text

  Informacijos paieška

  Ieškote informacijos apie produktus, norite parsisiųsti katalogą? Išbandykite paiešką.

  Paieška